EVE Online průvodce

Planetary Interaction

Od patche Tyrannis nám byla zodpovězena dlouholetá otázka: Na co tu jsou planety? Odpověď zní jsou nutné pro chod POSů. Bohužel celý mechanizmus výroby připomíná svojí nutností obsluhy Travian.

Číst dál: Planetary Interaction

Úplné začátky v EVE

Úplné začátky v EVE

Úvod

Začátky v EVE online jsou jedny z nejhorších. Na začátku je nejlepší udělat tutoriály od CCP, které vám hra podsunuje hned od začátku. Naučíte se tak ovládat loď a dozvíte se nejzákladnější postupy. Pokročilé postupy a návody se dozvíte později od hráčů, nebo korporací, kam se přidáte. Nejdůležitější pro tuto hru je však trpělivost. Bez ní nemáte naději v EVE vydržet.

Číst dál: Úplné začátky v EVE

Základy PVP

Děkuji CZ/SK korporaci, 2nd Blood Raven Assault Squad za poskytnutí jejich manuálu pro výuku PVP. Detaily jsou přímo v příručce a je možné jí stáhnout z Download sekce, přesněji odsud:

 

{quickdown:2}

 

Rik Leah

materiály poskytnul hráč Banduril z korporace [2BRAS]

Overview - základní nastavení

Overview je nejdůležitějsí nástroj v EVE, co budete používat. Špatně nastavené overview v PVP může způsobit katastrofu a přehlédnutí cílů. Předesílám, že nastavení, co zde uvedu jsou primárně určena pro naši korporaci Black Rats, ale uvedu samozřejmě i jak nastavit jiné věci. Jelikož sám ještě možnosti overview objevuji, nebude to úplný návod, ale pomůže do začátku.

Číst dál: Overview - základní nastavení

Základní skilly pro všechny lodě

Základní skilly pro všechny loděicon36_15

Spousta dotazů se týká skillování, věřte že ani po několika letech nebudete mít vše co potřebujete. No a do začátku vám pomůžeme tímto návodem. Není zavazující ale zjistíte že po pár dnech které věnujete skillování dokážete přeletět systém bez zastavení, použít víc kanonků, uprchnout rychleji Usmívající se a mnohem víc ...

Číst dál: Základní skilly pro všechny lodě

Strana 1 z 2