EVE Online průvodce

Planetary Interaction

Od patche Tyrannis nám byla zodpovězena dlouholetá otázka: Na co tu jsou planety? Odpověď zní jsou nutné pro chod POSů. Bohužel celý mechanizmus výroby připomíná svojí nutností obsluhy Travian.

Číst dál: Planetary Interaction

Úplné začátky v EVE

Úplné začátky v EVE

Úvod

Začátky v EVE online jsou jedny z nejhorších. Na začátku je nejlepší udělat tutoriály od CCP, které vám hra podsunuje hned od začátku. Naučíte se tak ovládat loď a dozvíte se nejzákladnější postupy. Pokročilé postupy a návody se dozvíte později od hráčů, nebo korporací, kam se přidáte. Nejdůležitější pro tuto hru je však trpělivost. Bez ní nemáte naději v EVE vydržet.

Číst dál: Úplné začátky v EVE

Overview - základní nastavení

Overview je nejdůležitějsí nástroj v EVE, co budete používat. Špatně nastavené overview v PVP může způsobit katastrofu a přehlédnutí cílů. Předesílám, že nastavení, co zde uvedu jsou primárně určena pro naši korporaci Black Rats, ale uvedu samozřejmě i jak nastavit jiné věci. Jelikož sám ještě možnosti overview objevuji, nebude to úplný návod, ale pomůže do začátku.

Číst dál: Overview - základní nastavení

Základní skilly pro všechny lodě

Základní skilly pro všechny loděicon36_15

Spousta dotazů se týká skillování, věřte že ani po několika letech nebudete mít vše co potřebujete. No a do začátku vám pomůžeme tímto návodem. Není zavazující ale zjistíte že po pár dnech které věnujete skillování dokážete přeletět systém bez zastavení, použít víc kanonků, uprchnout rychleji Usmívající se a mnohem víc ...

Číst dál: Základní skilly pro všechny lodě

Hlavní zbraně

1. Sumarizace zbraní

1.1 Close/Long range?

Toto je důležitá otázka. Napřed je však zapotřebí vysvětlit, co to je tracking. Tracking je jedna z vlastností každé věže (hybrid, laser, projectile). Je to schopnost sledovat pohyb cíle a podle toho nastavit věž do palebné pozice. Čím vyšší tracking, tím lepší šance na zásah a větší damage. Tracking ovlivňuje několik atributů. Skill gunnery damage všech zbraní.

Číst dál: Hlavní zbraně

Další články...

  1. Scanner v boji o přežití
  2. Probování

Strana 1 z 2